O nasGabinet weterynaryjny „rzeKotka” znajduje się w miejscowości Żurawica koło Przemyśla. Pierwszych pacjentów przywitaliśmy w kwietniu 2013r., więc historia nasza jest niezbyt długa, ale mamy nadzieję, że wszystko przed nami :)
Lekarzem weterynarii w naszym gabinecie jest Piotr Pawlikowski, a asystuje mu dzielnie „kierownik” gabinetu - kot Kaszmir (* luty 2015r).

Rzekotkowa ekipaPiotr Pawlikowski

lek. wet. spec. chorób zwierząt nieudomowionych

796 007 290


Doktor Piotr ukończył studia weterynaryjne w 2012r. na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W czasie studiów odbył praktyki w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym we Wrocławiu, Lecznicy ADA w Przemyślu i Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Przemyślu oraz Przychodni Weterynaryjnej dla zwierząt egzotycznych Oaza w Warszawie. Należał również do SKN Zwierząt Egzotycznych, gdzie zgłębiał tajniki ich diagnostyki i leczenia. W grudniu 2014r. doktor uzyskał tytuł specjalisty chorób zwierząt nieudomowionych.

Joanna Zubrzycka-Pawlikowska

lek. wet.

537 375 272


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla mauris dolor, gravida a varius blandit, auctor eget purus. Phasellus scelerisque sapien sit amet mauris laoreet, eget scelerisque nunc cursus. Duis ultricies malesuada leo vel aliquet. Curabitur rutrum porta dui eget mollis. Nullam lacinia dictum auctor. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Beata Krowiak

lek. wet.


Pani doktor jest trzecim lekarzem w zespole. Przyjmuje pacjentów internistycznch, opiekuje się tymi którzy przebywają na leczeniu szpitalnym, obsługuje laboratorium i asystuje przy zabiegach chirurgicznych.

Prywatnie wieloletnia wolontariuszka w schronisku dla bezdomnych zwierzą w Lublinie, opiekunka dwóch psiaków i starszego szczurka Pajdy. Miłośniczka kwiatów, gotowania, starszych samochodów i jazdy na rowerze;)

Magdalena Osińska

tech. wet.


Człowiek orkiestra. Prawa ręka wszystkich lekarzy. Pojawia się zawsze wtedy, kiedy trzeba potrzymać i pocieszyć pacjenta. Czuwa nad tymi w szpitalu i po zabiegu. Spotkacie ją w recepcji i sklepiku gdzie służy radą i pomocną. I co najważniejsze, jest wykwalifikowanym groomerem : strzyże, czesze, trymuje i kąpie naszych milusińskich ;)

Co nas cechujeKontakt