O nas

Gabinet weterynaryjny „rzeKotka” znajduje się w miejscowości Żurawica koło Przemyśla. Pierwszych pacjentów przywitaliśmy w kwietniu 2013r., więc historia nasza jest niezbyt długa, ale mamy nadzieję, że wszystko przed nami :) Lekarzem weterynarii w naszym gabinecie jest Piotr Pawlikowski, a asystuje mu dzielnie „kierownik” gabinetu - kot Kaszmir (* luty 2015r).

lekarze 049

 

lek. wet. spec. chorób zwierząt nieudomowionych Piotr Pawlikowski

Doktor Piotr ukończył studia weterynaryjne w 2012r. na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W czasie studiów odbył praktyki w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym we Wrocławiu, Lecznicy ADA w Przemyślu i Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Przemyślu oraz Przychodni Weterynaryjnej dla zwierząt egzotycznych Oaza w Warszawie. Należał również do SKN Zwierząt Egzotycznych, gdzie zgłębiał tajniki ich diagnostyki i leczenia. W grudniu 2014r. doktor uzyskał tytuł specjalisty chorób zwierząt nieudomowionych.

lekarze 017lek.wet. Joanna Zubrzycka-Pawlikowska

Kaszmir

(*) Kaszmir - kierownik „rzeKotki”

 Tego kawalera zna każdy, kto zajrzał choć raz do „rzeKotki” – Kaszmir wita każdego klienta i pacjenta naszego Gabinetu, zabawia ich podczas oczekiwania na wizytę, przesiaduje głównie w sklepiku, czasem zagląda do gabinetu przyjęć, gdzie nadzoruje pracę dra Piotra. Kaszmir uwielbia wygrzewać się na słońcu – wyłapuje każdy jego promyk wyciągając się przed gabinetem – oczywiście wciąż jest wtedy czujny i zrywa się na równe nogi, gdy tylko zobaczy, że zbliża się kolejny pacjent.

 

Niestety, Kaszmir przegrał walkę z nieuleczalną chorobą nerek, odszedł od nas w lutym 2015r. Na zawsze już pozostanie naszym Kierownikiem :)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku:
9.00 - 19.00

w sobotę: 9.00 - 12.00

Telefon kontaktowy

tel. 796-007-290